عطر دستریز

عطر دستریز

* تمامی عطرهای دستریز بدون دخل و تصرف ( عدم اضافه کردن اسانس، اتانول و . . . به عطر )  و با همان کیفیت، مستقیما از بطری عطر اورجینال به داخل ظروف عطر اسپری می شوند . *



این مسئله که عطر خریداری شده،تا چه میزان در تامین ذائقه موفق عمل می کند و نسبت به مبلغی که برای آن پرداخت می شود؛ارزش دارد یا نه؛چالش بزرگی است که در صورت منفی بودن پاسخ پرسش فوق تاثیر منفی بزرگی بر ذهنیت عطری علاقمندان می گذارد و در صورت تکرار شدن این موضوع؛ایشان را از جهان زیبای عطر دلزده و دور می نماید.

از سوی دیگر؛تست عطر در فروشگاهها به دلیل محدودیت زمانی و نیز اشباع شدن شامه و در نهایت عدم تمرکز کافی جهت پی بردن به جنبه های مختلف عطر و اینکه اغلب عطر ها؛برای بروز شخصیت حقیقی خویش به گذشت زمان نیاز دارند؛به نتیجه ی قابل اتکایی  منجر نخواهد شد.علاوه بر این مطلب؛بسیاری از فروشگاهها به دلیل عدم دسترسی به تستر عطرها؛امکان ارائه ی بسیاری از محصولات خود؛بویژه عطر های نیش و لاکچری  را  جهت تست ندارند.اینجاست که اهمیت استفاده از سمپل بجای خرید ریسکی یک شیشه عطر و یا مراجعه به فروشگاهها؛مشخص میشود.

بنابر دلایل فوق الذکر؛استفاده از سمپل یک عطر؛راهنمای بسیار کارگشایی جهت انتخاب عطر مورد علاقه ی شماست.با در اختیار داشتن یک سمپل کوچک از عطر مورد نظر،شما قادر خواهید بود تا در شرایط مختلف و در چند نوبت عطر مربوطه را تست نموده و با فراغ بال و در نهایت تمرکز آنرا مورد بررسی قرار داده و در نهایت رایحه ی سازگار با ذائقه ی خود رابا اطمینان انتخاب کنید.



سایت تیامیتو به منظور فراهم نمودن شرایط مناسب جهت خریدی آگاهانه و مطمئن؛اقدام به تهیه ی سمپل های دست ریز نموده است و جهت راهنمایی تا حصول اطمینان از انتخاب عطر مورد علاقه؛با افتخار در کنار شما عزیزان است تا لذت خریدی متفاوت را برای شما بیاد ماندنی نماید.

ما در تیامیتو سمپل های دست ریز را از بطری عطر اصلی تهیه نموده و جهت تست در اختیار شما عزیزان قرار میدهیم.این سمپل ها در بطری هایی  شکیل و مقاوم ریخته میشوند که افشانه ی تعبیه شده بر روی آنها؛شرایط تست کردن را آسان تر می نماید.بطری ها در نهایت دقت پر میشوند و بدلیل استحکام بطری و افشانه ی آن؛در برابر فشار؛ضربه و وارونه شدن بسیار مقاومند.

ضمنا حجم خالی بطری؛به معنی حجم کم مایع داخل آن نیست!این موضوع امری طبیعی است که به منظور سهولت در تعبیه ی افشانه و نی و نیز اسپری شدن بهتر مایع داخل آن صورت می گیرد.

هدف ما از تولید و ارائه ی سمپل های دست ریز در تیامیتو؛ایجاد بستری مناسب است تا علاقمندان به عطر های خاص را در آشنایی با آثار هنری بویایی فاخر و کمیاب؛راهنمایی نموده و همچنین زمینه ساز شناخت بیشتر شما عزیزان نسبت به خانه های مختلف؛سازندگان؛محصولات و در نهایت ایده ها و اهداف تولید کنندگان این شاخه از هنر عطر گردیم.

 فواید عطر دست ریز (نمونه های دستریز) :

1- به علت حجم کم و جیبی بودن عطر های دستریز، به جای حمل عطر اورجینال ، شما در ظروف کوچکتر آن را در مسافرت،میهمانی ها و محل قرارتان به همراه خواهید داشت .

2- همان طور که میدانید جدیدا پخش و ماندگاری عطرهای اورجینال به دلیل قوانین سختگیرانه اتحادیه اروپا و سازمان غذا و داروی امریکا کاهش یافته است بنابراین استفاده از عطر در نزدیک مکان مورد نظرتان بهترین راه حل برای این مشکل است. 

3- برای ایجاد تنوع و همچنین پرداخت هزینه کمتر، به عنوان مثال به جای داشتن یک عطر 100 میل، چندین عطر متنوع 30 میلی، 10 میلی و . . .  را می توانید داشته باشید .

4- برای تست دقیق و بازخورد گرفتن از عطری که میخواهید در آینده ای نزدیک خریداری کنید، عطر های دستریز یک تجربه عالی هستند تا با آرامش خاطر بهترین انتخاب را داشته باشید.

خرید دستریز  (کلیک کنید)

نوشته شده در 1396-05-10 0 705

ارسال نظرپاسخ

دسته بندی مطالب

آخرین نظرات مطالب

بدون نظر

جستجوی مطالب

محصولات بازدید شده

شما هیچ محصولی مشاهده نکرده اید.

Menu

مقایسه 0
Designed by Partonik