کنزو هوم ادو تویلت اینتنس

کنزو هوم ادو تویلت اینتنس

چوبی آکواتیک آروماتیک

 

 

KENZO HOMME EDT INTENSE

 

چوبی-آکواتیک-آروماتیک-میوه ای. اینها مهم ترین آکوردهای کنزو پور هوم اینتنس هستند. نسبت به نسخه اولیه که حدودا 30 سال پیش به بازار معرفی شد، کنزو سعی کرده تا با حذف آکوردهای کاجی و خزه بلوطی و جایگزین کردن آنها با نتهای میوه ای و ادویه ای حس و حالی مدرن به کار بدهد. برای مثال استفاده از نت "کالیپسون" که مولکولی ابداعی توسط شرکت گیوودان است و رایحه ای اوزونیک دارد، چیزی شبیه به نسیم دریا با پس زمینه ای از رایحه ی هندوانه.

 

 

در تاپ نت فضای کار عمدتا دریایی است. ترکیب هندوانه و نت های دریایی فضایی خنک و شاداب را ایجاد کرده اند و بالانس کار بسیار نشاط بخش و مردانه از آب در آمده است. پس از ورود به قلب عطر، حس و حالی سبز خودنمایی می کند. نت انجیر و برگ های درخت انجیر به ترتیب حالتی میوه ای و فضایی سبز و پودری به کلیت کار می دهند. در اثر این آکوردها شیرینی ملایمی نیز به عطر افزوده می شود. این فضای میوه ای و سبز تا درای داون ادامه می یابد، جایی که بر بستری چوبی و کمی ادویه ای شده با پچولی این هرم عطری به پایان می رسد.

 

به لحاظ عملکردی، ماندگاری و پخش این عطر بالا است و فراتر از انتظار از یک خانه عطر دیزاینری. عطری مردانه و کژوال مناسب روزهای گرم و حتی معتدل سال. رایحه عطر استقلال مفهومی خود را دارد و در بین عطرهای فرش دریایی از آن دسته عطرهایی است که متمایز از باقی می ایستد. از نکات جذاب این عطر طراحی باتل آن است که برگرفته از شکل شاخه های بامبو است که با رنگ آبی خود قصد به تصویرکشیدن فضای تراپیکال و استوایی را دارد که این عطر انگار برای پوشیدن در آن حال و هوا تولید شده است.

 

 

در مجموع، با در نظر گرفتن اعتدال همیشگی برند کنزو میان کیفیت و قیمت، کنزو پور هوم اینتنس یکی از گزینه های جذاب و کاربردی است که می توان آنرا با خیال راحت در هر شرایط با هر تیپ و استایلی ست کرد، یک عطر بی دغدغه و راحت پوش امروزی.