سویدوفت کمبودین عود

سویدوفت کمبودین عود

عود کامبوجی عطری است شرقی چوبی و کاملا مردانه برای آدم های متشخص

CAMBODIAN OUD SWEDOFT

سوئدوفت خانه عطر سوئدی است که فعالیت خود را طی سال های اخیر آغاز کرده و برخی از کارهای آن مانند راسپوتین و کامبودین عود (عود کامبوجی) جای خود را میان عطردوستان پیدا کرده اند. عود کامبوجی عطری است دست ساز که البته الهام گرفته از "عود وود تام فورد" است اما در عین حال زیبایی و ظرافت های خود را نیز دارد.

شروع عطر کاملا حالتی اسپایسی چوبی دارد، که البته چون نت لیستی از این عطر وجود ندارد بطور دقیق نمی توان گفت چه نوع چوبی. اما به لحاظ تشابه رایحه به احتمال زیاد رزوود با کمی ادویه از جنس هل که حس و حالی تمیز، خامه ای و درخشان از خود بروز می دهد. شروعی گرم و بسیار شیک. قطعا اتفاق های بیشتری در حال رخ دادن است، شاید کمی حس و حال فلفلی. در ادامه یک رایحه چوبی عودی (عود کامبوج) بی خطر و امن هایلایت می شود که به نظر می رسد با کمی فضای فلورال تعدیل و ملایم و لطیف شده اند و تا پایان این سفر همراه شما خواهند بود.

پرفورمانس کار خوب است هم ماندگاری و هم پخش رایحه. در مقایسه با تام فورد عود وود شاید این اثر نسخه کمی شاداب تر از عود وود باشد و البته با قیمتی به مراتب پایین تر. پس شاید فاکتور خلاقیت در این عطر چندان برجسته نباشد اما بطور قطع از فاکتور اقتصادی و توانایی خرید بالایی برخوردار است. عطری که در بسته بندی بسیار جذاب و چندلایه، حتی آنباکسینگش نیز می تواند شما را سرگرم کند.

بطور کلی، عود کامبوجی عطری است شرقی چوبی و کاملا مردانه برای آدم های متشخص و برای محیط های کاری حرفه ای، رایحه ای شیک، تر و تمیز و بیزنس منی که می تواند هر فردی را تحت تاثیر جاذبه های خود کند.