کارون پور آن هوم د کارون لئو

کارون پور آن هوم د کارون لئو

نسخه سیتروسی شده ای از پور اون هوم اورجینال

 

POUR UN HOMME DE CARON L'EAU CARON

نزدیک به یک قرن از ظهور یکی از ماندگارترین عطرهای تاریخ می گذرد، کارن پور اون هوم د کارن. عطری آروماتیک بر پایه لاوندر و وانیل که یکی از تاثیرگذارترین عطرهای تاریخ است و همچنان در خط تولید می چرخد و بین آقایان محبوب و پوشیدنی ست حتی در این دنیای مدرن. اما چند سال پیش، برند کارن تصمیم گرفت نسخه ای بروزشده از این عطر روانه بازار کند و نتیجه آن شد پور اون هوم د کارن لئو.

نسخه سیتروسی شده ای از پور اون هوم اورجینال. پس از اولین اسپری، حضور قدرتمند نت لیمو (ترش) کاملا مشهود است. لیموهایی که روی اسطوخودوس فشرده شده باشند، تر و تازه، شارپ، شاداب. فضای مرکباتی عمر قابل قبولی در تاپ نت دارد و آنچنان فرار نیست. فضای وانیلی نسبت به نسخه اورجینال کمرنگ تر شده و شیرینی کنترل شده ای در قلب عطر حس می شود. نهایتا، درای داون عطر با آکوردی تر و تمیز از وتیور پر شده است، وتیوری نرم و بی هیاهو، که در مجموع این عطر را به عطری حال خوب کن بدل کرده است.

به لحاظ پرفورمانسی ماندگاری عطر برای یک عطر فرش قابل قبول است و با کمی بیشتر کردن تعداد اسپری ها پخش خوبی نیز می توان از این کار گفت. عطری کژوال، آرامش بخش و با طراوت که گزینه ای مناسب برای روزهای گرم سال است. خصوصا برای آن دسته از افرادی که می خواهند عطر تابستانی شان کمی از دیگران متفاوت تر باشد چون هر چه باشد در دل این عطر یک تاریخ نهفته است، تاریخی که متعلق به کارن پور اون هوم افسانه ای و کلاسیک است.