فردریک مال سینتتیک جانگل

فردریک مال سینتتیک جانگل

جنگلی ساخته شده بر دستان بشر

SYNTHETIC JUNGLE

جنگلی ساخته شده بر دستان بشر، جنگلی مصنوعی. آخرین عطر فردریک مال و جدیدترین ساخته آنه فیلیپو، از قضا یکی از متفاوت ترین کارهای این برند است. عطری مانند دیگر ساخته های این خانه عطر با کیفیت و دارای مفهوم و داستانی مستقل و خاص.

روشن و سرسبز، مرموز و اغواگر. اپنینگ کار به واسطه حضور نت های سبز چون گالبانوم و ریحان کاملا سبز و تند و تلخ و گیاهی از آب در آمده است. انگار دستان خود را در شاخ و برگ درختان فرو ببریم. نت انگور فرنگی سیاه بیشتر به عنوان کنترل کننده فضا می بایست در تاپ نت حضور داشته باشد زیرا که آکورد میوه ای خاصی قابل شناسایی نیست. با ورود به میدل نت فضای کار توسط آکوردی فلورال ترکیبی از گلهای سفید و سنبل و ایلانگ ایلانگ پر می شود. ابتدا شیرینی سبز حاصل از زنبق دره و سپس کمی یاس ایندولیک و رایحه ای مشخص از سنبل. مانند بوییدن گلدان های لب دیوار، یک به یک، حسی ظریف و احساسی. در درای داون فضای خزه بلوطی هر لحظه پررنگ تر می شود و به کلیت کار حالتی کلاسیک می دهد، عطری در سبک شیپغ های کلاسیک، سبز و گلی مانند شنل نامبر ۱۹.

برای یک کار فلورال سبز و فرش، ماندگاری و پخش کار بالاست. عطری که قطعا یونیسکس است، حتی پوشیدنی برای آقایان. خصوصا آن دسته از آقایان که علاقه خاصی به عطر های شیپغ کلاسیک دارند. سینتتیک جانگل قصیده ای است برای کلاسیک های دهه ۷۰. تجسم دوباره و مدرنی از چشم انداز های طبیعت.