شی اند بلو لاندن بلکز کلاب لدر

شی اند بلو لاندن بلکز کلاب لدر

کلوپ سیاهپوشان چرمی

BLACKS CLUB LEATHER SHAY & BLUE LONDON

 

کلوپ سیاهپوشان چرمی نام عطری است از خانه عطر نیش شی اند بلو، که اگرچه نت های زیادی در هرم نتی خود ندارد، اما توانسته رایحه ای مردانه و مدرن را تولید کند.

چرمی، بوزی، اسموکی، کمی رزینی و شیرین. چرم در اپنینیگ کار حالتی ملایم و اسپایسی دارد و به خوبی با نت کونیاک ترکیب شده و فضای گرم چرمی و مشروبی بسیار مردانه ای را بوجود آورده اند. فضای اسموکی در تاپ نت هم تا حدودی حضور دارد و حس و حال چرمی سیاه و دودگرفته را ایجاد کرده. ترکیب تاپ نت و میدل نت در مجموع حس و حالی امبری دارد چیزی شبیه به آکورد امبری در بنتلی فور من اینتنس. در پس زمینه کار شیرینی تعدیل شده و خفیفی حس می شود که قاعدتا حاصل نت موم عسل می باشد. درای داون کار غالبا اسموکی چوبی است، فضای دودی اینسنسی و آکوردی چوبی ادویه ای.

اگر بخواهیم فضایی را به این عطر تشبیه کنیم، حال و هوای کار مانند این است که گروهی از بایکرهای آمریکایی با آن پوشش چرم مشکی شان موتورهای هارلی دیویدسون خود را کنار ورودی کافه پارک کنند، داخل شوند و بعد از یک شات کنیاک و روشن کردن سیگارشان بروند سراغ های میزهای چوبی بیلیارد.

عطر به لحاظ عملکردی نسبتا خوب است و ماندگاری و پخش متوسطی دارد. عطری مناسب روزهای سرد  سال، با تیپ و استایلی چرمی و تاریک.