نائومی گودسیر اوغ دو سیغای

نائومی گودسیر اوغ دو سیغای

نائومی گودسیر اوغ دو سیغای

 

OR DU SÉRAIL BY NAOMI GOODSIR

وقتی خانه عطری طی ده سال فقط شش عطر روانه بازار می کند، می توان حدس زد، که هدف آن بازار تجاری و هیاهو و مخاطبان عام نیست. نائومی گودسر، اگرچه یک خانه فشن است، اما خیلی ها آثار این خانه عطر را هم ردیف با عطرهای ایندی نیش می دانند، هم به لحاظ خلاقیت و هم به لحاظ کیفیت رایحه. اوغ دو سغای سومین عطر این خانه، قرار است گرمای شرقی کاخ های سلطنتی خاورمیانه را به تصویر بکشد.

میوه ای، تنباکویی و عسلی، عطری گرم و شیرین. شروع عطر با میکس فوق العاده میوه هایی چون بری های قرمز، سیب و مانگو بسیار خوشمزه و تافی مانند از آب در آمده، یک ظرف میوه وسوسه کننده. این شروع برای ربع ساعتی با شماست، تا اینکه در قلب عطر با آکوردی تنباکویی مواجه می شویم که در کنار رام حالتی امبری نیز دارد. این فضای تنباکویی کم کم به شیرینی عسل آغشته می شود و در درای داون همزمان حس و حالی دودی و کاملا شیرین استشمام می شود.

اوغ دو سغای عطری ست پیچیده و عمیق با وجوه مختلف که در طول عمر خود آنها را بروز می دهد. عطری که قطعا باید طرفدار روایح شیرین باشید تا بتوانید از آن لذت ببرید. به لحاظ عملکردی پرفورمانس کار عالی ست و کیفیت روایح عالی تر. همدمی دلنشین، برای گرمابخشیدن به لحظات سرد زندگی.