آریانا گراند کلود

آریانا گراند کلود

آریانا گراند کلود

جنیفر لوپز، بریتنی اسپیرز، ریحانا، ... همه و همه، نام هایی هستند که قرار است درخششی بر باتل عطرهای برندشان بیاورند و برخی از هواداران را به سوی مراکز خرید بکشانند. سلبریتی، واژه ای که دنیایی از اقتصاد است. آریانا گرانده، خواننده مطرح آمریکایی، مانند دیگر سلبریتی ها اقدام به راه اندازی لاین عطر خود کرده است و برخی از عطرهای این برند مرزهای هایپ بودن را جابجا کرده اند. کلود دقیقا همان عطری است که دیگر باید به آن مگاهایپ بگوییم.

شروعی کاملا تافی مانند و لاکتونیک که در آن چندان خبری از لیست تاپ نت های ارائه شده از جمله گلابی و لاوندر نیست. انگار عطر از همان ابتدا کار خود را از میدل نت شروع می کند. بمبی از روایح شیرین مانند پرالین و خامه در کنار طعم و فضایی نارگیلی. در ادامه از آن حالت لاکتونیک کاسته شده و عطر با آکوردی کاملا شیرین و وانیلی بدون تغییر خاصی به درای داون می رسد.

به لحاظ تشابه رایحه این عطر را با باکارات رژ مقایسه می کنند. هر چند این قیاس کمی جای تامل و بحث دارد و چندان دقیق نیست، اما قطعا نمی توان منکر آن شد که عطار کار تمام تلاش خود را کرده تا رایحه ای همه پسند مشابه با اثر ماندگار کورکجیان تولید کند. اساسا هدف برندهای سلبریتی این است، تولید عطرهایی سیف و همه پسند با فضاهای رایحه ای آشنا و معروف و محبوب. هر چه هست، کلود شاید جایگزین باکارات رژ نباشد، اما برای خانم های لوکس باز و تجملاتی و پارتی باز، از بهترین گزینه های اقتصادی و پرفورمانسی است که می تواند تمام توجه ها را به سمت شان جلب کند.