شنل سیکومور ادو پارفوم

شنل سیکومور ادو پارفوم

Chanel Sycomore Eau De Parfum

مگر می شود شنل باشی و متفاوت نباشی؟! سیکومور از لاین اکسکلوسیف شنل، ادای دینی است به وتیور. نتی که آثار و برداشت های متفاوتی از آن وجود دارد، از وتیور گرلن گرفته تا انک نوآغ و گری وتیور تام فورد. اما فاصله سیکومور با آنها از زمین است تا آسمان.

با زدن اولین پاف قطعا میخکوب خواهید شد. وتیوری چوبی آروماتیک و کاملا سبز شما را در بر میگیرد. اینجا چندان از آن حالت خاکی وتیور خبری نیست. اضافه شدن بنفشه، آلدهیدها و صندل وود فضا را تمیز و فرش و خامه ای می کنند. ردپایی از نت های ادویه ای ملایم و گرم مانند فلفل صورتی در زمینه کار مشهود است و شاید حضور بسیار خفیفی از تنباکو که کلیتی دودی در درای داون ایجاد کند. یک ساختار بسیار هنرمندانه با معماری دقیق از ژاک پولژ کبیر.

هر چقدر لالیک انک نوآغ تاریک و جوهری است، هر چقدر وتیور گرلن به سمت صابونی بودن متمایل است، سیکومور در مقابل بالانس را در بالاترین سطح کیفیت نگه می دارد و تجربه ای بسیار دلنشین و هیجان انگیز از وتیور به شما ارائه می دهد. تقریبا در هر نقدی که از سیکومور میخوانیم تشابهی با لالیک انک نوآغ ال اکستریم ذکر شده است. اینکه این ادعا چقدر صحت دارد را در نهایت به مخاطب وا می گذاریم، اما شاید این تشابه فقط در محوریت آکورد وتیور باشد و سیکومور را غیرقابل مقایسه با هیچ عطری بتوان در نظر گرفت. رایحه ای به شدت یونیک و در کلاس کاری شنل، لوکس و با کیفیت.