اسنشال پارفومز بوآ ایمپریال

اسنشال پارفومز بوآ ایمپریال

bois imperial essential parfums

داستان اسنشال پارفومز و بوآ ایمپریال

 

خانم جرالدین آرکامبولت، مالک برند است و در خصوص اسنشال پارفومز چنین می گوید: ما با بیش از 25 سال تجربه در صنعت عطرسازی، اسنشال پارفومز را با هدف بازگرداندن جوهره عطرسازی لوکس تاسیس کردیم. در اسنشال پارفومز، با یک رویکرد ساده رشد کردیم: دادن کارت سفید (بلانش) به عطرسازان، بدون محدودیت و هیچ مانعی برای ساخت عطر. و فقط از آنها خواستیم حداقل یک ماده تجدپذیر در عطرهایشان استفاده کنند که درنهایت برخی از عطرها بیش از یک ماده تجدیدپذیر در خود داشتند و نزدیک به یک عطر کاملا طبیعی از آب در آمدند. با بهترین استادان و عطرسازان ارشد در جهان همکاری می کنیم و بهترین مواد پایدار را به دقت تهیه می کنیم و تلاش مان این است تا به شاهکارهای بویایی تبدیل شوند. نتیجه این زحمات برندی است برای خرید عطرهای منحصر به فرد مجلل با قیمتی قابل دسترس - همه در بسته بندی های سازگار با محیط زیست. ما این برند را برای به اشتراک گذاشتن اشتیاق واقعی برای هنر رایحه ایجاد کردیم - بنابراین، اولویت ما همیشه خود عطر خواهد بود، به جای تزئینات جانبی آن (مانند بطری‌های فانتزی، هزینه‌های تبلیغات، و هزینه‌های صدور مجوز که تمایل به مختل کردن ذات عطرسازی دارند). در مورد خود مواد تشکیل دهنده، گرانی و پیچیدگی کار با مواد طبیعی باعث می شود که آنها در دنیای عطر به مراتب کمیاب تر باشند، اما می دانیم که آنها ارزش تلاش برای تولید عطرهایی را دارند که عدالت را در مورد هر نت خود رعایت می کنند. سادگی نهایت پیچیدگی است، به همین دلیل است که ما بر روی تعداد انگشت شماری از مواد طبیعی گرانبها تمرکز می کنیم تا بر طیفی از مواد سینتتیک. ما در اسنشال پارفومز معتقدیم که عطرسازی با قیمتی مناسب نه تنها امکان پذیر است، بلکه بهترین راه برای پیشرفت است. با حذف واسطه و روش‌های سنتی تبلیغات، می‌توانیم هزینه‌هایی را که کیفیت رایحه‌های ما را از بین می‌برد دور بزنیم. سپس این صرفه جویی هایی اقتصادی را به جیب شما برگردانیم. طراحی ما تاییدکننده این باور نیز هست. هر بطری شیشه ای ما بر روی محتویات گرانبهای درون خود تمرکز می کند که به سادگی با نام عطر و امضای عطار برچسب گذاری شده است.

حال در این میان، بوآ ایمپریال عطری است از کوئنتین بیش (عطار گانیمد). در جایی گفته است "من این عطر را حول یک چوب گرانبها و خارق‌العاده خلق کردم: آکیگالاوود. یک نت چوبی عالی که از تضاد بین نعناع هندی و ریحان تایلندی ساخته شده است."

برگ‌های ریحان تایلندی تازه له شده و تند با جنبه‌های فلفلی و نت درخشانی از گریپ فروت و فلفل تیموت نپالی. ترکیبی درخشان که کاملاً با امضای چوبی پررنگ عطر تضاد دارد. روغن وتیور هائیتی سبز، غنی و خاکی با جورجیوود (یک مولکول منحصر به فرد با رنگ های چوب سدر قدرتمند است). گلهای پتالیا به این آکورد چوبی جذاب جلا می دهد. مجستیک آکیگالاوود ماده طبیعی انحصاری است که از طریق یک فرآیند بیوتکنولوژی از گیاه پچولی تولید می‌شود. ویژگی منحصر به فرد چوبی تند آن با روغن غنی پچولی اندونزیایی و نت قدرتمند و پایدار امبروفیکس تقویت شده است.