استرنجرز پرفیومری اس ام کافی

استرنجرز پرفیومری اس ام کافی

Strangers Parfumerie SM Cafe


میان دوست داران روایح گورماند، نت قهوه همیشه یکی از پرطرفدارترین های این ژانر بوده و هست. برند ایندی نیش استرنجرز پرفومری که عطار آن پرین لامروس است، در اس ام کافه سعی بر ایجاد یک رایحه طبیعی از قهوه داشته است.
شروعی جذاب از روایح قهوه محور، از دانه قهوه گرفته تا پودر قهوه و قهوه ی تازه دم کرده. شاید بتوان گفت یکی از دقیق ترین روایحی که تا به امروز از قهوه کار شده است. گرم و کمی تلخ و خوشمزه. با گذشت زمان حس و حال گورماند نسبتا تلطیف می شود و ردپایی خفیف از این تاپ نت در پس زمینه باقی خواهد ماند. چیزی که در ادامه کار با آن مواجه می شویم، حالتی چرمی است با ته مایه ای کمی شیرین و تنباکویی. حضور نت های وانیل و عسل در میانه راه حالت عطر را کمی کهربایی نیز کرده است، هر چند آکورد غالبی نیست. در نهایت بستری چوبی پایان کار اس ام کافه است.
اس ام کافه در مقایسه با دیگر عطرهای گورماند قهوه محور مانند اویک از برند آکرو، قطعا عطری است پیچیده تر، ظریف تر و هنرمندانه تر. عطری که به خوبی روی پوست شما بازی می کند و با پرفورمنس خوبی که دارد گزینه ای بسیار جذاب و صمیمی برای روزهای سرد و تیپ های کژوال تر است.