روگ پرفیومری بون موسیو

روگ پرفیومری بون موسیو

Rogue Perfumery Bon Monsieur

بون موسیو
بازگشت عصر طلایی عطرهای باربرشاپی با بون موسیو. مانوئل کراس در بون موسیو دقیقا حال و هوایی را زنده کرده است که پیش تر در عطرهای دهه ۸۰ میلادی بارز و جلوه گر بودند. حال و هوایی که این روزها دیگر در عطرهای مدرن کمتر دیده می شود و بسیاری از عطرها مهمان چند ساله عطردوستان هستند و بعد بطور کامل به دست فراموشی سپرده می شوند. اما وقتی رایحه ای کلاسیک باشد، تا دنیا دنیاست، نه قدیمی می شود و نه فراموش و منقرض. کراس باز هم جادو کرده و  به رایحه کلاسیک دیگری زندگی دوباره بخشیده است.

بون موسیو رایحه ای است آشنا، یک فوژه آروماتیک استخوان دار. شروعی صابونی باربرشاپی و بسیار تمیز. میکس تند و تیز و جذابی از نت های سیتروسی و لوندر و کاجی. ژرانیوم و اوکموس در ادامه تکمیل کننده این مسیر هستند که بر بستری چوبی دقیقا همان چیزی را بوجود می آورند که از یک رایحه کلاسیک انتظار می رود.

غنی، شیک، فرش با حس و حالی از تم روایح خمیر ریشی. به شدت مردانه، به شدت کلاسیک. یک عطر باربرشاپی بسیار باکیفیت و شفاف. اگر بو د ژوغ تام فورد و دراکار نواغ بچه ای می داشتند، می شد همین بون موسیو. مگر می شود کت و شلواری باشید و رسمی پوش و جنتلمن، و عاشق بون موسیو نشوید. عطری برای مردان کامل شاید ۴۰ به بالا، با تیپ های رسمی، چهارفصل و با پرفورمنس بسیار خوب.